Home Design 3D

Android için 3D Ev Tasarım Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 447 MB
  • Version 1.0.0-21
  • Dil İngilizce
  • Firma Anuman
Home Design 3D; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz, 3D modellemeler ile hayalinizdeki evi tasarlayabileceğiniz oldukça kullanışlı ve eğlenceli bir Android için 3D Ev Tasarım Uygulamasıdır.

Home Design 3D; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz, 3D modellemeler ile hayalinizdeki evi tasarlayabileceğiniz oldukça kullanışlı ve eğlenceli bir Android için 3D Ev Tasarım Uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak Android cihazlarınıza yükleyerek kullanabileceğiniz uygulama sayesinde hayalinizdeki ev tasarımını gerçekleştirebilirsiniz. Ancak tasarımlarınızı kaydetmeniz mümkün değil. Tasarımlarınızı kaydetmek istiyorsanız uygulamanın ücretli versiyonunu uygulama içerisinde satın almanız gerekiyor.

Uygulamada bulunan dokumatik kontroller sayesinde sadece parmaklarınızı kullanarak ve ekrana dokunarak tasarımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama içerisinde 2 boyutlu olarak evinizin tüm odalarını, duvarlarını, pencerelerini, kapılarını çizebilir, daha sonra 3 boyutlu olarak içini tasarlayabilirsiniz.

Home Design 3D uygulaması ile evinizi tasarlamaya hazır mısınız?

Daha Fazla Göster
Home Design 3D indir
DİĞER SÜRÜMLER